פסיכיאטר

קבל הבעל חזרה – כיצד להשתמש בפסיכולוגיה הפוכה קל לקבל האקס שלך בחזרה

אתה לא צריך להיות שימוש קליני פסיכיאטר להפוך פסיכולוגיה לנצח האקס שלך בחזרה . למרות שזה נשמע קצת מתוחכם, זה באמת לא. כל מה שאתה עושה הוא ניצול כמה טקטיקות קלים שנועדו לקבל האקס שלך להפסיק להתעלם ויתחיל לשים לב שאתה.

למרות שזה אולי נשמע נגד אינטואיטיבי, הצעד הראשון להשגת לשעבר שלך בחזרה הוא להופיע רגוע, בשליטה על עצמך ומבוגר, במיוחד אם הם כבר עשו את זה ברור שהם לא רוצים להיות יצר קשר. כדי לעשות זאת, לא לפנות אליהם בכל דרך, צורה או צורה. זה אומר שאין שיחות טלפון, לא הודעות SMS, הודעות דוא"ל, ובהחלט לא מנסה לראות אותם. כאשר השותף שלך רואה אותך באור חדש, הם מייד מוצאים אותך מפתים יותר. הם יתחילו להתגעגע אליך ורוצים לבלות יותר זמן איתך. אתה יהיה יותר מושך אותם יותר מאשר את האדם זקוק לחונק אותם עם תחינה נואשת.

לא רק שאתה להתברר יותר רצוי האקס שלך, אבל כאשר אתה מפסיק פנייה אליהם, הם יתחילו לשאול למה, ולדמיין את מה שאתה עושה. מאמץ פסיכולוגיה הפוך בדיוק מה שאתה אחרי. אתה רוצה להיות במוחו של האקס שלך. זה מתחיל עם ההתקדמות שלהם בלעדיך, אז מי יגרום לך לחזור עם האקס שלך.

השלב הבא כדי לקבל השותף שלך בחזרה הוא עוד טכניקה פסיכולוגית. צא מהבית שלך ולהתערבב. לא רק אתה לא תתפתה לדבר בן הזוג שלך, אבל אתה גם להכיר חברים חדשים, והאפשרות של מפגש לישון קצת. מילה יכולה רק לחזור לשותף שלך שאתה נמצא מחוץ לכיף בלעדיה. זה יכול להיות חלק קשה באמת, אנשי סוג מופנמים במיוחד. לדחוף את עצמך לצאת לשם ולעשות קצת כיף.

מה שהשלמת עד כה HSV מבוגר, ועשיתי את עצמך מצרך נדיר. מילה בחזרה אולי בן הזוג שלך שאתה בחוץ נהנה עצמך. זה כמעט בודאות יפתיע אתכם ואת בן הזוג שלך שורד כל כך טוב. זה טבע אדם רוצה את מה שאתה לא יכול להיות. ככל שאתה למנוע גישת מישהו למה שהם רוצים, יותר ויותר הם משתוקקים זה.

לקחת כמה צעדים פשוטים להבנה כיצד לקבל האקס שלך בחזרה Btzrcimim לטפל הפרשנות שלך ראשון. כשאתה נותן השותף שלך המרחב שהם דורשים, ולהתמקד ברצונות שלך, אתה מוצא את עצמך בטעות טקטיקות פסיכולוגיה הפוכה פשוטה הבאות. למרות שזה לא תהליך מסובך או מורכב, אתה מבין שבן הזוג שלך עונה לך בנעים יותר ופתוח.
יכולים להיות מסובך יחסים בזמנים, ומשהו שיש לך לעבוד על כל הזמן אישי והן כזוג. עם זאת, בדיוק כפי שהם יכולים להיות מסובכים, לזכור שהם גם יכולים להיות מאוד מספקים. הורד ספר אלקטרוני חינם שלי, לצפות בקטעי וידאו, ולגלות את כל הצעדים שצריכים לנקוט כדי לעזור לקבל האקס שלי בחזרה. אם אתה משתמש במשאבים אלה ללא תשלום, אני בטוח שהם ידריכו אותך הבעלים של Get Back.


/> רבקה היא אחד מהמחברים בTheMarriageCounsellor.com. היא עוזרת לזוגות לתקן ולשקם את היחסים יגרמו. יחסים יכולים להיות קשים מאוד. עם זאת, הם גם יכולים להיות מאוד מתגמלים. גלה את הצעדים שצריכים לנקוט אם אתה רוצה לרפא את הצער שלך, ולשחרר את התסכול והכעס שלך, ולהיות מבורכים עם אכפתיות, אהבה, יחסים מתגמלים.

לחשוף את הצעדים המדויקים אתה צריך לקחת כדי לקבל האקס שלי בחזרה. ל