חוות דעת פסיכיאטרית

מנמיכים את השיגעון שלכם במקום העבודה

יש מחקר אחד הראה כי המנהלים לקחת לפחות שעה אחת להתמודד עם דואר אלקטרוני, הארכת שבוע העבודה שלהם בשיעור ממוצע של חמש שעות. עוד עולה מהמחקר, כי רק כ -17 אחוזים ממשתמשי דואר אלקטרוניים יכולים לכתוב הודעות הדואר האלקטרוני שלהם חזרה באותו היום.

עומסים גדולים בעבודה יכוללים להביא אנשים להצלחה ושגשוג כלכלי. אבל ישנם מצבים שבהם מנהל לוחץ מדי, שלא מתחשב, שיכול להיות שאפילו מחלי להתעמר בעובדים שלו יכולים בקלות לגרום להפרעות נפשיות. בתחילה ההפרועת מתחילות כקושי וחוסר מוטיבציה ללכת לעבודה. בשלב הזה ברור שלא הולכים אל פסיכיאטר לקחת חוות דעת פסיכיאטרית. בשלב הזה אנחנו מצפים שהכל יעובר. במקרים רבים העניינים מסתרים ואילו באחרים הקושי נמשך ויש =התפתחות של הפרעות נפשיות שיכולות להיות דיכאון ויש פעמים שמדובר בחרדה. בשלב הזה פניה אל פסיכיאטר או פסיכולוג הכרחית לצורך הערכה וטיפול.

כפי שאתה שם לב לדברים נראה שהם נוטים להתפרק סביבכם, לבלות חמש דקות ולצייר. ברצינות. קח עיפרון נייר ריק ולכתוב הכאוס סביבך, או משהו שליו. באמצעות חלק אחר של המוח שלך להתרכז במשהו מחוץ הכאוס יציע לך לנוח הצורך.
2. שליטה שלך דואר אלקטרוני היטב. כמעט 5.5 טריליון הודעות דואר אלקטרוני נשלחות מדי שנה. הסכום מגדיל 40 אחוזים בשנה. תקשורת אלקטרונית זה הפך אחד הגורמים העיקריים ללחץ במקום העבודה. יש מחקר אחד הראה כי המנהלים לקחת לפחות שעה אחת להתמודד עם דואר אלקטרוני, הארכת שבוע העבודה שלהם בשיעור ממוצע של חמש שעות. המחקר גם הראה כי רק 17 אחוזים אנשים אשר משתמשים בדואר אלקטרוני יכולים לענות הודעות הדואר האלקטרונית שלהם באותו היום. כדי להתמודד עם:
כשאתה קורא את הודעות דואר אלקטרוני אחת, לענות אותם מהר ככל שאתה יכול, למחוק אם זה אפשרי, או שאתה יכול להעביר אותם לתיקיות, מומחה מנהיגות מרמז. בגלל יתר זורם-תיבות בקלות תאפשרנה לך להרגיש מדוכא, ומבלים הרבה זמן לקרוא מדי ומיון.
הכנס תגובות הודעות דואר אלקטרוניים בשורת הנושא לא משנה מתי זה אפשרי ולא תצליח לחבר מידע חדש בכל פעם. ולענות דואר אלקטרוני רק כאשר יש לך משהו לומר.
אין ולעולם לא לשלוח דואר אלקטרוני אם אתה כועס. אתה יכול לכתוב את זה ואז לשמור אותו כשתגיע להירגע.
עדיף להשתמש בפונקציה של החתימה האוטומטית של דואר אלקטרוני, ועל ידי כך שאנשים יוכלו לשלוח לך הודעה דרך דואר רגיל.
להימנע מבזבוז זמן להכיר קבלת דואר אלקטרוני. גם הימנעות דואר אלקטרוני ושיחות טלפון עם אותו המסר.
פרופסור אומר כי אל תכניסו את כתובת הנמען ראשונה לפני שאתה יוצר את מידע דואר אלקטרוני. כי אם אתה עושה את זה, אשר יכול להיות אתה שולח מידע בטעות לפני שהוא סיים.
3. יקשיבו מוזק במשרדך. מחקר גילה כי האנשים שהקשיבו לכל סוג של מנגינה רכה כמו מוסיקת מעליות נמוכות משמעותי למטה לא רק התחושה שלהם של מתח אלא גם את רמות הורמוני לחץ.
4. עבור לדבר עם החבר הכי טוב שלך בעבודה. מחקרים מוצאים כי תמיכה חברתית בעבודה קשורה עם לחץ דם נמוך במהלך יום העבודה שלך ואת לחץ דם נמוך יותר יכול להגדיל אפילו ברגעים מלחיצים הקשורים לעבודה.
5. לעסות טיפה של שמן לבנדר על פרק כף היד. הריח של שמן לבנדר הוא relaxer טוב. בואו עוצם את עיניך, החזק את פרק כף היד עד האף להריח עמוק, ביטוי חזותי כמוך אזור לבנדר בפרובאנס.

אני לא טוב כללי הוא לבטא הכל לכולם. אני אוהב לתת קנדה טיפאני שלי להביע את רגשותיי. אני לובש סגנון שונה של טבעות כסף טיפאני במצבי רוח שונים. טיפאני היא ראויה להיות בעלים.