פסיכיאטר

האם רדיולוגיה הפסיכולוגיה טובה יותר את הקריירה?

קריירה כרדיולוג

אם תבחר להתחיל את הקריירה שלך כטכנולוג radiologic או מומחה, אתה תהיה אחראי לבדיקות הדמיה לאבחון לחולים. ההבדל העיקרי בין שתי עבודות אלה הוא שמומחי radiologic בעיקר להשתמש במכונות רנטגן וטכנולוגיה radiologic שימוש בטכנולוגיות רבות, למשל מחושב הדמיה בתהודה מגנטית, ממוגרפיה וטומוגרפיה ממוחשבת. שני העבודות תהיה לך לעבוד עם רופאים ובזהירות עקוב אחר ההוראות במדויק לבטיחותם וביטחונם של חולים.

האחריות כradiologic מומחה העיקרי שלך להכין חולים ובדיקות התנהגות, ואולי לספק אחריות עבודה, לדוגמא שמירה רשומות ומחפש ציוד המבוסס על איפה אתה עובד. טכנולוג radiologic כפי שאתה אהיה אחראי ליותר שיטות מורכבות, וסביר להניח כי תוכל להרוויח שכר גבוה יותר.

אחד תחומי רפואה השונים סובייטית, רדיולוגיה היא הדרישה המינימלית ביותר היא סבירה ועלולה לגרום לקריירה אמינה ומתגמלת. טווחי שכר רדיולוגיה מ$ 45,000 עבור רמת כניסה ככל 90,000 $ Slida יותר.

לפני שהם יכולים לנסות לעבוד כתוצאה מכך, מומחי רדיולוגיה, או radiographers כי הם גם ידועים, צריכים לקחת ולהעביר תכנית הסמכת בחינת לוח. אז כמו ש, עם זאת, כדי להפוך את מקבל עבודה כרַדִיוֹגרָף, בחירת בית הספר שלך הוא חיוני. זה הכרחי כדי להשתתף בבית ספר מוכר בוועדה המשותפת הביקורת על חינוך של רדיולוגיה (JRCERT), או, סביר להניח שזה יהיה בלתי אפשרי להשיג תעסוקה לאחר מכן. להיות רדיולוג יכול להכיר לך את קיום מקצועי מאוד מתגמל. בתי ספר רדיולוגיה עליון יאפשר לך להיות
רדיולוג. /> <קריירה כפסיכולוג חזקה>

ניתן למצוא קווים שונים של קריירה שלך יכול לבחור כפסיכיאטר. פסיכולוגיה קלינית יכולה להיות פסיכיאטר קליני הוא הסעיף הגדול ביותר של תרגול פסיכולוגיה. חוקרים קליניים לעזור לחולים להתמודד עם פציעות, מחלות, הפרעות רגשיות, וטראומה. הם לבצע בדיקות או לבלות תקופות עם חולים כדי לעזור להם להתאושש. מלבד תקופות בודדות, הם יכולים גם להחזיק טיפול קבוצתי או לפתח תוכניות פעולה כדי לעזור לשנות את ההתנהגות של סבל. חוקרים קליניים אחרים גם בוחרים לבלות מוסדותיך להכשיר את תלמידים לחקור תוכניות עבודה או טיפול עיצוב לנושאים ספציפיים.

אתה יכול גם מעדיף שיועץ. יועצים לעזור לאנשים להתמודד עם לחץ ולחיות חיים יצרניים. לעתים קרובות הם עובדים בבתי חולים, נהלי קבוצה, כמו גם מרכזי קריירה או ייעוץ חינוכי.

על פי הנתונים, חוקרים לעשות כסף 31,000 $ ל112,000 $ ביחס לתעשייה שהם משמשים ולכבוד למקצוע שהם מתרגלים. רוב להרוויח כ- 49,000 $ – $ 82,000. סטטיסטית, מגדולי החוקרים של פיצוי הם חוקרים שאינם תעשייתיים שכר החציוני של 63,000 $ . להיות מטפל יכול להכיר לך את קיום מקצועי מאוד מתגמל. בחירת בית ספר לפסיכולוגיה העליונה היא סבירה ביותר כנראה הבחירות החשובות ביותר בקריירה של הפסיכולוגיה שלך.


מצא עוד Psychiatrist מאמרים