פסיכיאטר

בחירת הפסיכולוגיה הקריירה שלך

כדי להחליט אם אתה צריך לפתח קריירה בתחום פסיכולוגיה, אתה צריך להבין מה זה. פסיכולוגיה נגזרת משתי מילות. כלומר נשמה או רוח ונפש כלומר ology המחקר. אז בעצם, פסיכולוגיה היא חקר המוח ונפש אדם. זה יכול להיות מחקרו של אדם אחר או אפילו מישהו ואת דעתך. הפסיכולוגיה היא על ההתנהגויות של אנשים ולהבין אותם על בסיס יומי, מסתכל על אדם פונקציות נפשיות וניתוח שיטתי של ההתנהגות.

ישנן תוכניות רבות המוצעות על פסיכולוגיה ויכולות להיות תחילתה של הקריירה שלך בפסיכולוגיה אם אתה בוחר אותם. אנשים חושבים שאם אתה בוחר פסיכולוגיה, אתה יכול רק שייך למקצוע של מטפל או פסיכולוג. זה מאוד לא בסדר. ישנם סוגים רבים ושונים, אם מעלות מוצעות בפסיכולוגיה והסוג שתבחר יהיה לקבוע אזור העבודה שלך.

פסיכולוגיה של ילד כרוך ילדים לומדים והתנהגות. פסיכולוגיה משפטית מלמדת אותך איך להבין את ההתנהגות פלילית וקריירת פסיכולוגיה משפטית יכול לנחות לך עבודה עם משרדי חקירות פליליים. אם תבחר פסיכולוגיה קלינית, אתה יכול להתמודד עם אנשים שיש להם הפרעות נפשיות ורגשיות הוא לא טוב. קריירה פסיכולוגיה בריאות נוחתת לך בהתמודדות עם אנשים שמנסים לרדת במשקל, אתה צריך להתגבר על ההתמכרות ולא צליחין שהמוח שלהם אינו מאפשר להם. הפסיכולוגיה ייעוץ היא נפוצה מאוד בבתי ספר ובמכללות ואוניברסיטאות שבו אנשים לעתים קרובות בצורך של הדרכה כדי לקבל את ההחלטות הנכונות בחיים ומחפשים עצה. זה פסיכולוגיה קלינית די דומה, אבל לא תמיד אתה פוגש אנשים עם הפרעות נפשיות, רק אנשים שזקוקים להדרכה ועצה קטנות.

פסיכולוגיה היא נושא מאוד מעניין. זה גורם לך לחשוב על דברים שונים על ולהבין מדוע אנשים מסוימים חושבים שהם עושים. לדוגמא, מדוע אנשים חולמים? או מישהו יכול להיות יותר מאדם אחד בו זמנית? כל אלה הם הדברים שיש לי חוקר פסיכולוגיה ולעתים קרובות את התשובות ל.

מאז כמות אנשי לחץ מתמודדות בימים אלה והקצב המהיר של חיים, פסיכולוגים גילו את הצורך עכשיו יותר מתמיד. אנשים הסובלים מחרדה ודיכאון יותר מאי פעם, והם נמצאים בחיפוש של טיפול. אתה יכול לעבוד בבתי ספר ואוניברסיטאות, להתחיל להתאמן פרטי משלך או עובד עבור סוכנות של החברה להתחיל את הקריירה שלך בפסיכולוגיה. מוסדות כמו אלה דורשים רווחתם הנפשית של האנשים שהם אחראים ל.

מתח נפשי וסיכויי חיים מתח הביא הם טובים מאוד לכל סוגים עם תואר בפסיכולוגיה. אם הפסיכולוגיה הפלילית שלה או פסיכולוגיה קלינית, אנשים צריכים להבינן ולהתמודד עימו שוב ושוב בזמן שלנו. הם צריכים להיות מובנים ומודרכים, כך שהם יכולים לנהל חיים תקינים או יש מידה מסוימת של נורמליות בחייהם. אין תרופה עשויה למצוא תרופה למתח וחרדה או דיכאון. יש פסיכולוגיה תרופה לכל התנאים הללו.