פסיכיאטר

איך משפטי פסיכיאטר המשמש במקרים של משמורת על ילדי?

פסיכיאטר משפטי לעתים קרובות ביקש לבצע הערכה הנוגעת למשמורת על הילדים בגירושין בנקודות שונות בתהליך. הוא או היא יכולה להיות גם התבקשה לתת חוות דעת על לוח הזמנים ביקור כדי לקבוע את הצורך בטיפול פסיכיאטרי למשפחה להתמודד עם המצב המלחיץ של גירושין או פרידה. תקן של "ילד טוב" הוא העיקרון המנחה בכל המעצר הראשוני המדינה. לכן, על מנת לקבוע את האינטרסים של הילד, חלק גדול מההערכה של הפסיכיאטר המשפטי כולל סדרה של ראיונות עם חברים שונים של המשפחה והילד או את עצמה. הרופא שלך עשוי גם לבקר את הילד בבית או בבית הספר.

הפסיכיאטר המשפטי בדרך כלל מארגן את הממצאים והמלצות של הדו"ח שלו או מעצרה האמור. אולי הוא גם רצה להעיד אם יש הליכים בבית משפט או אפוטרופוס כדי לענות על ביקוש במידת צורך. בגלל השכלה משפטית ופסיכיאטר רפואי וניסיון, יש תמיד את המודעות כי מה שכתוב בדו"ח חסוי ולא יכול לשמש כראיה בבית משפט או הערכה משפטית.

אולי יש נסיבות מקלות במהלך דיוני מעצר שידרשו פסיכיאטר משפטי. נסיבות כאלה עשויות לכלול קביעת משמורת משותפת, הורה המשמורן (עדיין פחות נפוץ מאשר משמורתה של האם), הומואים והורים לסבית, הורים חולים נפש, סבים וסבתות, וטענות של התעללות או הזנחה וחטיפת הורים.

פסיכיאטר משפטי חייב להיות הבנה מעמיקה של אמות המידה המשפטיות בהערכות משמורת ילדים וידע של ההשלכות של תקן טובת. יתר על כן, יש לי שיקולים משפטיים משמורת על ילדים, כגון יכולת של הורה הורות, סוגים של הסדרי משמורת ילדים, ונטייה מינית של הפרדת ההורים.

תהליך הערכת משמורת ילדים עצמו כרוך בהסכמה, הערכה של ילד orchildren (כוללים תצפית ישירה), מבחנים פסיכולוגיים, העוסק במידע של צד שלישי, וכתיבת דו"ח והעיד בבית המשפט.
/> מלבד הכשרה או המומחיות הרפואית שלה בעניינים משפטיים, כללי פסיכיאטר חייב להיות הבנה מעמיקה של תחומי מחקר רלוונטיים להערכת משמורת ילדים וקבלת החלטות; ידע של תיאורית ההתקשרות והתפתחות ילד ושיטות הורות להתפתחות ילד (רלוונטיות במיוחד במקרים של ילדים צעירים). יש לה השפעה עצומה של גירושין על הסתגלות פסיכולוגית והתפתחות חברתית, כללי הפסיכיאטר צריך להילקח בחשבון.

ישנם נושאים פסיכיאטר יש לטפל לפני, במהלך ואחרי הליכי הגירושים. אלה כוללים את ההשפעה על הוריו של הילד הנישואין קודמים של נושאי סכסוך וגירושי הורות לאחר מעצר / משמורת וגישה לביקור הורה משותפים גירושין והבלעדי.

נושאים מיוחדים כוללים טענות על משמורת ילדי הגדרות התעללות פיזית ומיניים, הורים מנוכרים ורילוקיישן משרד. אם יש לי בעיות הורים אחד או שניהם לשימוש בסמים ו / או מחלת נפש, הפסיכיאטר חייב להעריך את ההשפעה בקביעת משמורת.

בגלל המגוון של נושאים והרמות של מורכבות במקרים של משמורת, פסיכיאטר משפטי יכול להוכיח לא יסולא בפז מקבל את התוצאה ההוגנת ביותר לכל הצדדים הנוגעים בדבר במקרים של משמורת ילדים.


/> סטיבן קלי הוא יזם וסופר עצמאי. הקפד לבדוק את אתר האינטרנט של פסיכיאטר מומחה משפטי זה למאמרים יותר גדולים כמו זה.

יותר Psychiatrist מאמרים