פסיכיאטר

איך למצוא פסיכיאטר עבודה

יש לא מעט צעדים כדי להשיג את המטרה של להיות פסיכיאטר שלנו. פסיכולוגים שונים פסיכיאטרים פסיכיאטרים יש תואר ברפואה ויכולים להמליץ ​​על תרופות, בעוד שהפסיכולוג לא צריך תואר ברפואה והוא יכול רק לייעץ ותרופות הייעוץ לדלפק.

פסיכיאטריה הוא תחום רחב של מדע אשר מכסה כמה ענפים שונים של רפואה כמו פסיכותרפיה ופסיכיאטריה של ילד, זיהוי פלילי ותחילת psychiatry.To רפואית, זה עוזר אם אתה צעיר והפכת את ההחלטה לצאת ל בתחום הפסיכולוגיה. זה חיוני כדי לקחת הרבה שיעורי מדע בבית הספר תיכון, כוללים פיסיקה, כימיה וביולוגיה כפי שהוא יעזור לך להתכונן למכללת שֶׁלִפנֵי לִמוּדֵי רְפוּאָה התכנית. ואז לבדוק את בתי ספר לרפואה שאתה רוצה ללכת ובלבקש את הדרישות שלהם, זה ייתן לך רעיון ברור של מה שצריך לעשות. ממוצע ציונים טובים יעשו בית ספר לרפואה טוב ותחרותי מאוד שאתה הוא אינטנסיבי. אז קח את האודישן בסוף הספר לרפואה הזוטר השינה שלך ולשאול את התלמידים המבוגרים או רפואיים לעזור עם יישומים, כפי שהוא יכול לקבל מבלבל ומכריע.

אתה צריך להשלים ארבע שנים של בית ספר לרפואה, לעבור ועדות רפואיות שלך, כדי להיות רופא ולקבל MD. יהיה עליך להשלים ארבע שנים של תושבות כמו רוב הרופאים ולאחר מכן לבחור התמחות היא הנורמה. אז אתה תעבוד כתושב ולקחת בדיקת הרישוי הרפואית שלך בשלב זה. זה מועיל כדי לשמור על האימונים שלך כדי לקבל אישור של מומחיות הלוח.

חשוב מאוד כאן כדי לציין שאתה צריך לבחור התמחות שבו אתה מעוניין ונלהב, כמו מה שאתה עושה זה הולך להשפיע על החיים של המטופל שלך עמוקה. הקריירה שלך תהיה מלאה באתגרים ומקרים מעניינים כמו כל אדם הוא שונה ויש מגוון רחב של בעיות.

הפסיכיאטרים חלק להסתבך לפעמים בגלל מעורבותם בחייהם של המטופלים שלהם, הם לוקחים את עניין עמוק ברופאים שלהם לפעמים מרגישים עצוב ומדוכא. אז זה מאוד חשוב שיהיה מקצועי עדיין מתלהב החולים שלך והחששות שלהם, אבל לא לסבך את החיים שלך איתם.

פסיכיאטריה הוא מקצוע אצילי כפסיכיאטר כדי לעזור לאנשים עם בעיות נפשיות, הם לרפא תנאים שהם בדרך כלל לא פיזיים, קשה לראות. בעוד מצבו הפיזי משפיע על הגוף שלך, מצב נפשי משפיע על החשיבה שלך, ההשקפה שלך, את הגישה שלך ועוד, כך שזה מאוד חשוב שיהיו רופאים שיכולים לרפא בעיות נפשיות. בונוס גדול פסיכיאטרים הוא שהם שילמו גם לאחר שלושה עד ארבע שנים של הפעלה. אז אם יש לך מקצוע שנשמע בסדר, בכל האמצעים ללכת לקבל את זה.


כדי ללמוד עוד על פסיכיאטרים קריירה בקר פסיכיאטר עובד למידע וכיצד להגיש מועמדות לעבודה יותר.

קשור Psychiatrist מאמרים