פסיכיאטר

איך להתמודד עם בריונים בעבודה

בריונות במקום עבודה

בריונים יכולים להיות בכל מקום. הם יכולים להיות בבית הספר, בבית, או אפילו בעבודה. ובכן, בריונים הם בריונים, ואין שום דבר שאתה יכול לעשות בקשר אליהם, אבל יש בבירור משהו שאתה יכול לעשות בעצמך. נסה לקרוא מאמר זה כפי שהוא מספק כמה עצות מועילות בהתמודדות עם בריונים בעבודה:

1 היה עם קבוצה – כדי למנוע בריונים בעבודה, עדיף שתישארו ולהיות עם קבוצה מסוימת. בריונים למעשה לנצל אותך כשהם רואים אותך לבד. להיות לבד נותן להם סיכוי רב יותר ללעוג להקניט אותך בכל פעם שהם רוצים. כאשר אתם נמצאים קבוצה, הבריונים לאבד את אמונם והם חסרים אומץ לעשות מה שהם רוצים לעשות. היות הנכנס חלק מקבוצה למעשה עוזר לך להילחם בריונים כי הם מפחדים ממה הקבוצה עשויה כנראה לעשות להם. הם יכולים למעשה להגן עליך לא משנה מה.

2 להתעמת אל תירא -. למד להיות אמון ולא לפחד כלל. בריונים יכולים להיות בכל מקום וזה תלוי בך להתמודד עם אותם בדרך הנכונה. כאשר אתה מפחד מהם, הם מרגישים יותר מוזמנים והם מנצלים את זה פחד שיש לך. הם חושבים שאתה פחדן ואתה פוחד פחד מספיק כדי להתמודד איתם. תאמין בעצמך ולהיות בטוחים. אם אתה חושב שאתה מוכן לקראת העימות, אף פעם לא חושב פעמיים. כשאתה להתעמת איתם, הבריונים יכול לחשוב שאתה כבר לא פוחד מהם ואתה יכול לעמוד על שלך.

3 בקש עזרה -. אם אתה חושב שאתה כבר לא יכול לקחת את זה ולא חבר מן השורה יכול לעזור לך עם זה, אז זה הזמן שלך כדי לבקש עזרה ממשית. בריונים יכולים להיות מאוד מטריד ומפריע. נסה מחפש את עזרתו של לניהול בגלל בריוני עבודה מחולקים קל במשרדו של אנשי שלטון. אתה אומר להם הכל. תגיד להם איך הם מתייחסים אליך ואיך מטריד הם הביאו עד בחייך. זכור, שום דבר לא משתנה אם אתה לא לוקח את הצעדים הראשונים.

אל תפחד של בריונים. הם רק חלק משברי החיים. רק להתמודד איתם בביטחון ובאומץ, והם לבטח להפסיק הצקה לך.

בריונות אינה תופעת רחוב בלבד אלא היא תופעה אנושית שבה אנשים מסויימים מנסים או פועלים על מנת להשיג עליינות על ידי השפלת האחר. על הדרך הם גם מצליחים להיטיב את מצבם מבחינה כלכלית או מבחינת ערך עצמי. הנסיבות יכולות להיות שונות ומשנות. פסיכיאטר יכול לאבחן את הבעיייות של המצבים הנפשיים שהבריונות גורמת. המטרה יכוללהיות קידוםלכאורה של המטרות הארגוניות וחריגה ממטרות אלו נתפסת על ידי הגורמים השונים כמצריכה טיפול יעיל יותר מבחינת מערכתית