פסיכיאטר

איך לא מובן פסיכיאטריה

פסיכיאטריה אינו מובן לעתים קרובות על ידי אנשים שלא מבינים את הנושא ואופי הטיפול פסיכיאטרי או להחזיק חזק מדי לתרבות ואמונותיהם. זו הסיבה שיש כל כך הרבה אנשים טועים לגבי פסיכיאטריה. המחקר נערך ברוב התפיסות המוטעות אלה הם הוכחו להיות שגויים. מדע אינו מספק כל ראיה לתמיכה בB'hmitosim אנשים אלה מאמינים ב. במקום מדע והחוקרים מאשימים את המיתוסים האלה כדי להיות גורם מרכזי במדוע חלק מהחולים הכחישו טיפול פסיכיאטרי.

אנחנו נהיה הדגשה כמה התפיסות המוטעות שאנשים חיים על ידי כשמדובר בפסיכיאטריה. חלק מהתפיסות המוטעות הוא כדלקמן:

1. אנשים מאמינים כי מחלה גופנית ומחלות פסיכיאטריות שונה; מחלות פסיכיאטריות היא סוג מיוחד של מחלה. עם זאת ארגון הבריאות העולמית אומר כי בריאות היא מצב של כל פיזי, נפשיים וחברתיים שלמים, ולא רק העדר המחלה או חולשה. "על ידי לימוד המשמעות של זה, אנו יכולים להבין את המחלה הפסיכיאטרית אינה שונה ממחלה גופנית. בדיוק כמו מחלה גופנית משפיעה על חלקי מחלות פסיכיאטריות שונות הגוף משפיעות על התנהגות ולהיות מטופלים.

2. אנשים מאמינים ש כל החולים שיש להם מחלות פסיכיאטריות הם אלימים ומסוכן טבע. זה הוכח לא מספר אמיתי של מקרי אנשים בקרב חולים פסיכיאטריים אינם אלימים.

3. אמונה מאוד מוזרה שאנשים נאחזים הוא כיום השוק ביקורי מטופל פסיכיאטריים שהוא / היא לא מקבל כן. זה נכון מאוד שחולים רבים כבר טפלו בשווקים וב. לאחר מנוהל כראוי ויש להם שיתייחסו אל ניתן לשפר.

4 . תרבויות אחדות מאמינים כי מחלות פסיכיאטריות היא חטא לחולים בעוולות שלהם. בדיוק כמו מחלות אחרות הנגרמות על ידי חיידקים או חיידקים, מתח, חוסר איזון הורמונלי או בעיות גנטיות, וכו ', יכולות להיות הגורם למחלה פסיכיאטרית. לא זה עונש או כמו ב. זה רק שינוי בגוף שמשפיע על ההתנהגות של אדם באופן שלילי.

5. יש אנשים שמאמינים כי מחלות פסיכיאטריות היא ממושך מחלה שאין לה תרופה. אנשים מאמינים שאם אדם מראה סימנים של שיפור, זה לא מזמן התקפים. בדיוק כמו כל מחלה אחרת, כמו סרטן או מחלות לב, הטיפול לוקח זמן רב ותמיד יש סיכוי של התקפים. עם זאת, זה לא מקרה מיוחד שהיא מתייחסת למחלה פסיכיאטרית כי זה הוא מחלה כמו כל האחרים ואת סיכויי ההישנות של המצב היא אותו הדבר כמו בכל מצב רפואי אחר.

6. אנשים גם מאמינים כי מחלה פסיכיאטרית יכולה להתפשט מאדם לאדם, זה לא תקין. הם לא יכולים להיות מועברים באמצעות מגע אנושי. למעשה, חולים אלה הם בטוחים להישאר קרובים ל.

אלה היו כמה התפיסות המוטעות הגדולות ביותר כשמדובר בהפסיכיאטרים ובבתי חולים פסיכיאטריים. יש הרבה תפיסות מוטעות אחרות שאנשים צריכים להבין ולראות שגוי ולתת את הטיפול שהם זקוקים לי בחילה, מבלי להזניח אותם.


> Style = "text-align: להצדיק;" >
< p > קליפורניה. גישתו לטיפול פסיכיאטרי לכל מטופל היא שונה. יש לו ידע רב של נושאים הקשורים לבריאות נפש. יודע משהו על נושאים הקשורים לבריאות נפש לבקר באתר האינטרנט האישי שלו: – http://www.mdshrink.com